Új hozzászólás Aktív témák

  • consono

    nagyúr

    válasz #16820480 #68 üzenetére

    Jah, meg mikor a feleségem online órát tartott, a fiam online órán volt, a lányom YT-t nézett mert épp nem volt órája én meg meetingelni akartam a csapatommal, akkor azért vicces volt :D Még ablakot sem kellett nyitni. És mi még szerencsések vagyunk, mert mindenkinek félre tud vonulni valahova, be tudja csukni az ajtót (na jó, az asszony a nappaliban maradt)...

    Én is egy éve itthonról tolom, talán háromszor voltam bent az irodában ezalatt az idő alatt. Még nem hiányzik. Érdekes módon a kocsiban eltöltött idő az jobban, volt reggel meg este egy órám csak magamban. Most hiába dolgozom itthonról, az idő 90%-ban egyedül, valahogy még sincs meg az az élmény, hogy kicsit egyedül vagyok, kikapcsolhatok, lelazulhatok. Pedig én még a 8 órás munkaidőt is keményen tartom, nincs hajnali meg éjszakai telefon a főnöktől, hogy ezt meg azt még meg kellene csinálni. Ellenben reggel jó ha van 20 percem miután elment a család itthonról és alltalában már a munkaidő utolsó egy-másfél órájában itthon vannak. Nincs meg a levezetés, nincs én idő, vagy nagyon kevés. Nekem ez jelenti a legnagyobb problémát. Év végén jó megoldás volt erre, hogy ha már úgy is ki kellett venni a bentmaradt szabadságokat, 6 héten át minden pénteken szabadságon voltam. Rengeteget jelentett az a heti egy nap, igazán ki tudtam pihenni magam, felfrissültem tőle. Mindenesetre érdekes lesz oda visszaszokni, hogy heti 2-3 napot majd be kell menni az irodába, jelenleg még el sem tudom képzelni :)

    "In God we trust. All others must bring data"

Új hozzászólás Aktív témák