Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Kriza #28 üzenetére

    Ha a letöltés jogsértés, akkor mindegy, nem emlékszel? AZ USA-ban lehet sokszáz éves is börtönbüntetést kapni.... Nem tudom mi lenne ha valaki perelne, hogy nem biztosítják számára a letöltéshez szükséges időt...
    Amúgy az Artisjus álláspontja nyilván az, hogy ha megírsz valamit, feltöltöd, majd letöltöd, akkor már bűnt követsz el...

    rudi: Igazából lehetne munkája az illusztrátornak a szerkesztőnek a lektornak stb. Fizethetné őket akár a szerző, kaphatnának részesedést stb. Valahol nemsokára összenő a könyv a film és a számítógépes játék. Tartalommá alakul amit komplexen fogyasztunk nekem a tévé mellé már kell a net, ha nézek valamit gyakran keresek mellé infót, ez elérhető lehetne akár tartalmon belül interaktív módon, lehetne regényt írni százan egyszerre, a technika már sok olyan dologra adott, ami még nincs kihasználva. A Facebook sikere mutatja, hogy egy jó ötlet hová nőheti ki magát...

    [ Szerkesztve ]

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • Wolverine

    félisten

    válasz Kriza #28 üzenetére

    Szerintem elterjedt dolog lesz majd, hogy a papírkönyvben lesz egy letöltési kód vagy egy QR az ebook változathoz - pl. sok amerikai képregénynél ez már így működik. Regényekkel kapcsolatban nem vagyok képben...

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Új hozzászólás Aktív témák