Új hozzászólás Aktív témák

  • BOBO6

    aktív tag

    válasz csongi #267 üzenetére

    Nem akartam belefolyni a találgatásba, hogy elkerülhető lett volna a baleset vagy sem, ezt egy ilyen video alapján laikusként nem lehet megmondani. Egy biztos, én lettem már majdnem rosszul miután 80-90-nel mentem késő este városon kívül és csak egy szempillantásra megjelent az út szélén menetirány szerint jobboldalon bandukoló ember töksötét öltözékben, alig pár cm-re a tükrömtől. Ha -mivel ő maga sem láthatott kb semmit- gödörbe, kavicsra lép és kitántorul az autó elé, most nem írnám ezen sorokat. Arra nem lett volna időm, hogy kormánymozdulatot csináljak. Utána percekig alig kaptam levegőt.
    "Amennyiben a kormanyok az uthalozatra rakoltenek azt a penzt, amit mondanak, akkor az egesz rendszer hamarabb mukodhetne."
    - akkor nem úgy kéne Budapesten közlekedni mint egy szlalompályán az 5-10 cm-es mélységű és 5-10 méterenként felbukkanó kráterek miatt. Nem tudom, de az elmúlt hónapokban nagyon szétrohadtak az utak...Ezek alapján országunk nagyon messze van még attól, hogy használható önvezető autós rendszer épüljön ki.

Új hozzászólás Aktív témák