Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz BonFire #123 üzenetére

    Nem tudom a warez témát honnan a fenéből hoztad ide, pontosabban látom a hasonlatot amire alapozva próbálsz két teljesen elkülönülő dolgot összemosni, de szerintem teljesen rossz. A zenészeket max a cikkírókhoz lehetne hasonlítani, akik közül bizony sokan ingyé' dolgoznak (lásd bloggerek). A tartalomszolgáltatók egészen más tészták, ők nem hobbiból csinálják. Ha hobbiból is kezdték, akkor is ez főállású dologgá vált, normális szolgáltatás komoly apparátust kíván. Persze lehetne home-szerverről futtatott gagyi statikus pure HTML web1.0-s a PH!, szakadozó, lassú eléréssel havi 1-2 cikkel, kíváncsi lennék meddig járnál ide. :U
    A reklámblokkoló-huszároknak csak addig nagy az arcuk, amíg elélősködhetnek a reklámokat ilyen-olyan indokból (lelkiismeretesség, vagy - leginkább - hozzá nem értés miatt) nem blokkolók által generált forgalom hátán.

    Azt sem értem te miért a tartalomszolgáltatókat akarod büntetni azzal, hogy pár majom lewarezolja a zenéd (egyébként én személy szerint azokat akik a warezt meg próbálják idealizálni igazi férgeknek tartom, ugyan úgy mint a büszke adblockereket). Tehetnek ők arról? :F

Új hozzászólás Aktív témák