Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Narxis #24 üzenetére

    Narxis, idézem saját magam: "Remélem ez más megvilágításba helyezte a vírusirtó hatékonyságát... " Ez a mondat véleményem szerint nem azt jelenti, hogy a program sz.r, hanem azt, hogy NEKEM más a véleményem róla, és nem feltétlenül hiszek a fantasztikus laboratóriumi eredményeknek. Azt hiszem, mindenkinek megvan a joga ahhoz, hogy más legyen a véleménye. És én is "saját tapasztalataim alapján ítélem meg" a programot.

    avman, hadd idézzelek, mielőtt sértegetsz: "a norton továbbra is lassú, fogja a gépet, a tűzfalánál ostobább és nehézkesebb dolgot pedig még nemigen láttam." Ez eléggé elvakult vélemény, és a józan ész teljes hiányát bizonyítja, vérwarez pistikém...
    Ha valami ellenvetésed van, akkor fogalmazd meg értelmesen, ne csak ilyen elborult aggyal, már bocs. De nem szeretem, ha valaki veszi a bátorságot arra, hogy mást azért szidjon, mert nem veszi be a jól hangzó reklámszövegeket és/vagy más véleményen van.
    Egyébként mitől is vérwarez? Mert volt egy crackfájl a gépemen? Na ne álszenteskedj már, csak azt ne mondd, hogy te még sosem használtál "illegálisnak" nevezett programot... (Azért, mert nincs pénzem mindent legálisan megvásárolni, szerintem nem én vagyok a legnagyobb sz.rházi... a fél világ ezt csinálja [legalábbis aki számítógépet használ])

    emre, az én véleményem szerint (és EZT hangsúlyozom, nehogy itt aztán valakit halálra sértsek... :U) önmagában nem nyújt kellő biztonságot az, hogy ha egy fájl karanténbe kerül. Miért van az, hogy a Panda le tudta irtani azt, amit a NOD csak karanténva helyezett? Nem akarom reklámozni a Pandát, mert magasról sz.rok rá, milyen sikereket ér el, egyszerűen az adataimat akarom biztonságban tudni.

    REDeath: "használatban lévő fájlokat értelemszerűen nem mindig lehet törölni." Ez így van, de valószínűleg a képen látható, vírusosnak érzékelt fájl nem volt éppen használatban...

    At4: örülök, hogy nálad nem fordult elő hasonló prociterhelős probléma, de hidd el, semmi érdekem nem származik abból, hogy fikázom a NOD-ot, egyszerűen megosztottam az én tapasztalataimat is.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák