Új hozzászólás Aktív témák

  • djgeg

    őstag

    válasz D1Rect #87 üzenetére

    "Azóta már volt a rendőrségen, ahol megtudta, a támadók közül ketten taxisok. Egyiküknek nemrég vették el a jogosítványát ittas vezetésért."

    Jó taxisok ezek is ... :P
    Egy nagy gondom van a taxi-val... Mégpedig az, hogy a normális taxis réteg nem penderíti ki maguk közül a csaló agresszív barmokat!
    Rendszeresen taxizom és mióta drágult a taxi nem vettem észre nagy változást.
    Hiénák ugyan így vannak!
    Keleti környékét érdemes megnézni. Egyik sor csak magyar utast "visz" a másik csak a külföldieket "viszi" (próbálja átverni) Oda mentem eddig 2x (a környéken lakom), hogy taxi kéne. Egyik se állt velem szóba amint megemlítettem, hogy xy helyre megyek ami 2.000 Ft max a tarifával... (persze rögtön szólt az egyik, hogy 4.000 ért elvisz...)
    Átverők így is vannak!
    Most nyáron utaztam (Főtaxival szinte csak azt használom ha rendelek... használtam...) a Margitszigetre.
    Oda fizettem x összeget.... Visszafelé még aznap délután x/2 (FELE) annyi volt. Ugyan az az útvonal ugyan annyi idő és ugyan olyan forgalom mellet. Kérdeztem a taxist, hogy a kolléga volt ilyen lehúzós akkor délelőtt? Ajánlására felhívtam a Főtaxit... Diszpécser csajszi mondta, hogy tehetek panaszt csak adjam meg a Taxis számát... Mondom honnan a francból tudnám? Tőlük rendeltem telefonon és küldték! (az app éppen behalt... vajon miért használnák az emberek az Ubert.... )
    Nem tudtam panaszt tenni telefonon... Fáradjak be az irodájukba személyesen ki a rákba... Ja és ha akarok van más panasztételi lehetőség is... Oké... Kösz... Erről ennyit.

    Ha valaki taxival utazik figyeljétek meg mit nyomkodnak a központi appjukban... Felvettem az utast féluton nyomja be, vagy előbb lead... Volt olyan is aki rögtön rányomott a visszaad-ra (vagy lemond) amint beültem!...
    Mindezt 2 taxitársaságnál tapasztaltam...
    Kártyás fizetésre fanyalognak... Többször megkaptam, hogy le van merülve nem tudom használni inkább álljunk meg az automatánál....

    Ilyen körülmények és taxisok mellet én is Uber-t kezdtem el használni... Vannak ott is érdekes arcok... (Hülyék mindenhol vannak), de máris megbocsájtóbb vagyok olyan áron... Lehúzni még egyik sem akart... Átverni és hosszabb kerülőúton vinni egyik sem akart...

    De tudom "nekünk" mutyis taxisok kellenek őrült barom szabályozásokkal...

    Pont most az UBER tüntető taxisok közül az egyik vén tatát vették fel, hogy hogy panaszkodott... Még a fix tarifa elött szilveszterkor csinált 40-50 Ft ot egy este 20 fuvarral... Most hogy itt volt az Uber csak 30 e Ft ot csinált és 10 fuvar volt.... (Amikor pont szilveszterkor egyébként az Uber is drága volt!!!)
    Konklúziója? Az Uber elvette az utast... Nem az, hogy az áraik miatt azért mert kiharcolták a nem minimum hanem fix tarifát kevesebb az utas?! Áááá... az nem lehet!!!!!!!!! UBER MONDJON LE....

    "Követeljük az Uber alkalmazás azonnali kikapcsolását (oldják meg és kész)"
    Retard barmok.... :DDD

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

Új hozzászólás Aktív témák