Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frovery

    senior tag

    válasz bteebi #47 üzenetére

    Na ezért nem használok Firefoxot :P
    Operával semmi gond.
    Mint írtam, nem versenyezhet semmilyen más szolgáltatóval, szerintem soha nem is fog, mint az általad említett műholdas(tányéros) szolgáltatás sem.
    Műholdas tp bérlés ma is nagyon drága. Szolgáltatók spórolnak a sávszéllel, ergó, tömörítenek.
    Nálam a településen van Invitel VDSL2, 60/10megával 8ezerért/hó, Jurop Telekom ED3-as szolgáltató 120/12megával 10ezerért/hó. Egy Digi csak frekventált helyeken alternatíva, az egész országban, főleg vidéken soha nem lesz, tehát a Digikábellel összehasonlítani bármit is, botorság.Semmi értelme semmilyen szinten.

    Mint írtam is, egyéni szerződéssel, akár napira is "bérelhető" a műholdas szolgáltatás. Sok nyári fesztiválra, koncert helyekre, vásárokba és egyéb helyekre telepyítjük ki. Van pár tanya, kisebb, nagyobb telephely, vállalkozás is, ahol más net nem érhető el. Ilyen helyeken igenis vállalhatóak ezek az árak.
    Szomszédom a Telekomnál alvállalkozó(földkábeleket, oszlopkábeleket huzigálják be 15 éve, ott sem viszik el a senki földjére az optikát, pedig bő 1 éve orrba-szájba tolják az optikát szintén 1 gigabiteset, mint a Digi.

    Bocsi a hosszú kicsit off kommentért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák