Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz bambano #84 üzenetére

    "Milyen alapon utálod az egyiket és favorizálod a másikat?"
    ez elég egyszerű: az egyik ebből él, a másik nem. ha a Microsoft lenne információkereskedelmi cég, a Google pedig szoftver és hardver gyártó, akkor a Microsofttól félnék jobban.

    "A magam részéről nem látok problémát abban, hogy egy htc g1-et csak gugli accounttal lehet használni."
    én meg látok. mi van, ha nekem Linuxos telefon kell és tetszik és azt választom. nehogymár ilyen árukapcsolás miatt kelljen lemondanom egy amúgy nekem megfelelő gépről. és igen, jobban örülnék neki, ha minden laptopot meg lehetne venni OS nélkül is.

    "Sokkal egyszerűbben válthatsz androidos mobilról számodra kedvezőbbre, mint átlag pc felhasználó ms office-ről bármi másra."
    miért? egy letöltés és telepítés kérdése az egész. a telefonon nem tudok OS-t cserélni.

    [ Szerkesztve ]

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz bambano #84 üzenetére

    Azért hosszú távon problémás lehet a kötelező acc. Semmi gond nincs, amíg nem kerül az illető monopól közeli helyzetbe, de ahogy ott van, hatalmas fegyvertény lehet, hogy a felhasználók jelentős százalékát magamhoz kötöttem (vagy legalábbis innentől kezdve az én szolgáltatásaimat jobb eséllyel próbálják ki, mert hogy accjuk már úgyis van). Szóval jelenleg lehet azt mondani, hogy kit érdekel, had csinálják (bár szerintem, mint felhasználó, kicsit idegesítő), de ha az Android elér olyan részesedést a mobilOS-ek piacán, mint a Windows a desktopon, akkor már problémás (igen, a Windows ilyen-olyan dolgai is problémásak hasonló okokból, de most azt hagyjuk :) ).

Új hozzászólás Aktív témák