Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz #40553216 #543 üzenetére

    "gondolom, kiderült már, hogy ahhoz sem kell."

    Igen, elismerem, tévedtem, ezek szerint már lehet.

    "és ezek szerint egy három év kijött rendszert hasonlítasz össze a a win7 ultimate aeroval?"

    Miért, mennyit is fejlődött ezidő alatt, egyébként a 7.10-et is próbáltam, az már egy fokkal jobb volt. Nézegettem az ubuntu.hu-n, de eddig csak az EXT4 volt, ami számomra meggyőző változás.

    "van sun java és open java, még választhatsz is."

    Igen, én hülye elhittem, amit az ubuntu.hu-n írtak, hogy az OpenJava hulladék, úgyhogy javasolják inkább a Sun javát.

    "viszont ahogy leírtad, annak alapján kijelenthetjük, hogy a Linuxos megoldás egyszerűbb, ha már pengenek ez volt a baja."

    Nem. Az volt a bajom, hogy Windowsban jobbklikk->Properties->Compatibility fül, Run this program az an administrator és innentől az ikonra kattintva azonnal úgy indul, nem kell minden alkalommal vagy 20 billentyűleütést végeznem hozzá.
    Ha valamit állandóra akarok, akkor Taskschedulerben megadom, hogy run high privileges és onnantól még UAC eleválást sem kér, mindig a megadott időben el fog indulni, akár rendszerindításkor. Így lőttem be az Everestet is.

Új hozzászólás Aktív témák