Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    válasz moonman #33 üzenetére

    Néhány nappal ezelőtt ugyanezt mondtam volna én is. :U

    Ha már itt tartunk, nem értem például egy Gmail miért képes folyamatosan működni mindenféle hiba nélkül, Hotmail pedig miért picsog nekem állandóan jelszó megerősítésért iPhone-on és OSX Mail vagy épp Windows Live Mail-ben, ha úgy tartja kedve. Néha egyszerűen a jelszavam se fogadja el, pedig direkt erre van az a nyamvadt pipa hogy ne kelljen napi 2x beírnom ha lekérem a leveleket... Marhára dühítő hogy van 4 címem beállítva, amiket óránként mondjuk lekér a telefon, ezek közül 3 Gmail-es de a Hotmail miatt kell további perceket várnom, mert cseszik válaszolni, ráadásként pedig még egy hibaüzenetet, vagy egy jelszó megerősítést is kapok az arcomba. Jól van beállítva minden, van hogy napokig nem csinál ilyet, de van hogy naponta többször is eljátssza, és be kell logolnom online hogy láthassam a leveleimet, mert másképp nem megy. Remélem megérted, nem fog vigasztalni, hogy nálad 10 éve problémamentesen megy. Mert nálam pedig nem, és marha dühítő, hogy csak emiatt kell szívnom, holott semmit nem csinálok rosszul, csak használni szeretném. Már rég eldobtam volna a fenébe, ha nem lenne egy csomó accountom hozzárendelve. (Én hülye anno erre regisztráltam szinte mindent.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák