Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz dabadab #144 üzenetére

    mi a biztosíték arra, hogy amit a whoisban látsz, az igaz?
    semmi.
    ez a konkrét whois rekord például nem igaz. és nem ez az egyetlen téves whois rekord, akárcsak a magyar upc esetén.

    a szorgos kezekkel meg az a baj, hogy valaki rámondja az ip-dre, hogy dinamikus, akkor az dinamikus marad, ha leszakad az ég akkor is, vagy kifizeted azt az 50-100 eurót, hogy mégse legyen dinamikus (feleslegesen, mert egy hét múlva megint az lesz).

    nekem például, mint a whoisban regisztrált adminnak, nem szokták elhinni, hogy a szervereim címei nem dinamikusok. ettől kezdve csak a folyamatos sz.pás van, mert a főnök pattog, hogy nem megy el a levele, mert a címzett tahó módon barracudát használ, én viszont nem tudok mit tenni. eközben magyarország legkiválóbb távközlési szolgáltatója meg az uceprotect.net miatt pattog folyamatosan, csak azt nem mondja meg, hogy miért kerültél fel rá, stb.stb. az uceprotectből is csak egy releváns infót lehet kihúzni, hogy 50 euró a lekerülés.

    szóval az állításaimat továbbra is fenntartom:
    - nekem csak bajom volt ezekből a hulladék listákból, sok, nagy
    - szerintem mind agyhalott (vagy csak simán kapzsi vadkapitalista), aki ilyet fenntart, üzemeltet
    - az se normális, aki használja.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák