Új hozzászólás Aktív témák

  • Sweet Lou 6

    addikt

    válasz Fecow #130 üzenetére

    Itt nem konkrétan az MS Office programcsomagra gondoltam, hanem egy hasonló összetett és professzionális szoftverre. Mivel a mobil OS-ek külön fejlődtek a desktop OS-ektől, ezért természetesen a programok is különböznek egymástól. Nekem főleg az lenne a fontos, hogy a programok fejlődjenek tablet vonalon, viszont úgy látom, ehhez az OS-nek is fejlődnie kell.

    ,,Tehát, ha jól értem, azért buta, korlátozott, szutyok" - ilyet nem írtam, egyszerűen csak szerintem a desktop OS-et jobb átalakítani erre a célra.

    ,,milyen lehet, tableten használni a office 2010-et? Biztos, hogy olyan kényelmes?" - ez a szempont csak másodlagos annak, akinek a munkájához kell.

    ,,Ha a desktop OS esetén lehet pótolni ezeket a tényleges OS hiányosságokat, akkor mobilOS esetén, miért is lehetetlen adott alkalmazást megfelelően portolni (ami nem is közvetlen OS hiányosság)?" - ez már csak a cégeken múlik, bár még egy Androidos LibreOffice-on is meglepődnék, nemhogy jogvédett programokon. Egyszerűen a mostani tabletfelhasználóknak nincsenen igényei összetettebb és okosabb programokra, mert csak multimédiára használják. Így viszont nekem (meg még gondolom másnak is) felejtős a tablet. Ezt a gondot tudná a jövőben megoldani az MS.

    [ Szerkesztve ]

    sweetlou6.wordpress.com

Új hozzászólás Aktív témák