Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz Gargouille #40 üzenetére

    Mondjuk erre kíváncsi lennék, hogy mi a helyzet a Skype üzleti részével, mert azért ott követelmény szokott lenni a titkosítás... (Értd, mennyire sikerült összetolni a Lync-et vele, mert azt is akkor használtam utoljára, amikor elkezdett SfB lenni.)
    Amúgy én is használtam, mondjuk azt, hogy kevésbé borzalmas, mint az alternatívái.

    Illetve : olyan chateket szeretnék, amik működnek multikilensben! 2000-es évek közepén tök jó volt, hogy ICQ, MSN, Gtalk, ez mind behúzható volt egy multikliensbe, és nem kellett azzal szórakozni, hogy az ismerőseid közül mindenki máson hajlandó csak chatelni. Mi volt a kivétel? Skype, később fészbúk. Semmivel nem mennek azóta sem.

    Exchange/Outlook integrációja meg mondjuk persze, hogy másnak kevésbé lesz, hiszen ezek a MS saját cuccai. De azok nélkül is lehet éni.
    Azért előző melóhelyen néha sírtunk, amikor az Oulook 2013 keresője sem működött szinte soha normálisan, illetve a több gigás telepítőkön/updateken. A userek által kihasznált funkcionalitást meg kb. egy Thunderbird is tudta volna :D

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák