Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btprg

    senior tag

    válasz gabor7th #18 üzenetére

    "de azt a helyet nem ajálhatom, úgyhogy rá kell jönnöd, hogy melyik."
    :DDD

    "Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

  • #93448704

    törölt tag

    válasz gabor7th #18 üzenetére

    Fontos különbséget tenni az MI (bármit is jelentsen) éles katonai, és önvezető járművekben való alkalmazásáról és egy productivity appban való alkalmazásáról. Itt szerintem pont, hogy van helye az ilyeneket próbálgatni és fejleszteni, sőt ezek a lépések kihagyhatatlanok, akkor is ha zsákutca, de meg kell járniuk azt az utat, hogy mit tudnak kihozni ezzel a Office-ból.

    Éles helyzetben igazat adnék neked.

    Az officenál ebben a vonatkozásban én annyira gondolok, hogy megpróbálják hatékonyabban megoldani a végtelen számú funkció megjelenítését mobiltól desktopig egy univerzális algoritmussal és adott esetben, hogy a végtelen funkció használatához jobb segítséget kapjon a user. Ez egy jó és izgalmas fejlesztés, rengeteg lehetőséggel, szerintem fejlesztőként összeteheti a kezét, aki ebben részt vesz. A Ribbon is elég menő fejlesztés volt akkoriban: pl.: eyetrackinggel mértek, hogy egy feladatot hogyan old meg valaki a 2003-as office-ban , meg a Ribbonnal... Ez ugye 2003-2007 kb 15 éve.

    Én drukkolok nekik, próbálják ki az elképzeléseiket, és csináljanak egy modernebb, sokkal könnyebben kezelhető office-t, legrosszabb esetben nem sikerül. Ennél nagyon bajunk már ne legyen ebben az évezredben!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák