Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolee11

    senior tag

    Nem meglepő eredmény, sok idősebb odáig nem tud eljutni, hogy megtanulja a számítógépet/okos-telefont kezelni.
    Egy dolgot viszont nem értek, amikor csinálják ezeket a statisztikákat, miért csak azt nézik, hogy mennyire elterjedt egy adott technológia. Azt mért nem csapják hozzá, hogy fajlagosan mennyibe kerül, és még hozzátehetnék azt is, hogy az átlagkereset hány százaléka. Csakhogy lássuk, hogy pl. amíg sógoréknál háromszoros a fizetés, addig pl. a mobilnet ára a negyede a magyarországi áraknak (csak mondtam egy számot.) Amíg ilyen pofátlanul drága, és hulladék a mobilnet, addig nem fogok előfizetni és használni sem!
    Sajnos így is van elég felhasználó, akinél ez sem számít, van lóvé mit fukarkodjak, azt máshol kell, meg különben is fel kell vágni valamivel a csajok előtt. Így nem lesz árcsökkenés, és nekem mobilnetem. :N
    Tehát azért ilyen gyér a felhasználói bázis más országokhoz hasonlítva, mert nagyon túlárazott, és nem azért mert birka balkáni népség lévén nekünk nincs rá igényünk. :((

    no brain, no problem

Új hozzászólás Aktív témák