Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz fatal` #51 üzenetére

    Egy apróbb hiba az ő érvelésébe is becsúszhat.

    Btw, tudok jobbat, könyvtáros-informatikus (ami, mint szak bölcsésznek számít, nem informatikusnak): az ÖSSZES elterjedtebb könyvtári nyilvántartó rendszer Windows-ra van írva.

    Ja, történészeknél az összes nagyobb adatbázis és digitális forráskiadás (mert nem csak könyvtárral és írott/nyomtatott anyaggal, hanem digitalizált adatbázisokkal és forrásanyaggal is dolgoznak lassan, így a XXI. században) Windows-os keretprogramon keresztül érhető el. (Én pl. nem láttam még Patrologia Latina Linux Editiont.)

    Amúgy tudom, hogy divat meg minden itt, egy kockafórumon a bölcsészeket fikázni és az a májer, aki minél több ilyen fikázást el tud ereszteni magából, csak épp azt szeretik a fikázók elfelejteni, hogy bölcsész végzettségű, szakterületű tanárnak köszönhetik azt például, hogy össze tudnak rakni egy mondatot helyes alany-állítmány egyeztetéssel, hogy egyéb, kevésbé alapvető dolgokról ne is beszéljünk.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák