Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ujoimro

    tag

    válasz bambano #62 üzenetére

    az milyen ellenszolgáltatást vár el a tollért cserébe
    én elvárom tőled, hogy cserébe azért mert elovasod a postomat, legyen az enyém a Te összes postod szerzői joga ezután, mivel ezeket az én postom (postjaim) befolyásolhatták!

    Sajnálatos módon Te máris megsértetted a törvényt, mivel nem kaptál (nem is kértél!) Tőlem előzetes írásos beleegyezést a publikálás előtt. Ezzel megsértetted az Én divulgációs és egyéb szerzői jogaimat.

    Mivel én általában 100 euró jogdíjat kérek / post / klikk egyenlőre csak néhány ezer euróval vagy adós és most írásban felszólítlak, hogy távolítsd el az összes olyan posztot amit ez után a levél után írtál.

    Emlékeztetlek ezen kívül, hogy továbbra sem (még az adóságod rendezése után sem) adok engedélyt ezeknek a posztoknak a publikálására, tehát például a válasz erre a posztra is törvénybe ütközik.

    A fenti követeléseimet az alábbi blog [blog] 62. paragrafusának első bekezdésére alapozom, amit, mivel Te írtad, magad is elismersz.

    akkor annyi lesz a termék ára vag a fizetésed, amennyit nem szégyellsz elkérni
    csak saját magamat tudom idézni:
    És a triviális kifogások nem működnek:
    -ha nem kell ne vedd meg
    -ez azért nem igaz mert monopóliumuk van

    az ember azt hinné, hogy minél részletesebben fejti ki a véleményét annál kevesebb naiv kifogást kell hallania.

Új hozzászólás Aktív témák