Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    válasz anulu #21 üzenetére

    Windows nélküli windows? :D Halandó embernek szinte elérhetetlen egy ilyen és nem mellesleg tökön döfés az egész. Nem tudom mennyire vannak rá programok, de a sed, grep, top, less, rsnyc, time és társai hiányoznának. Jó persze van find meg mit tudom én, de közel sem akkora tudással. Vagy ott van a szövegszerkesztő is. Nem tudok egy jó windows-os CLI-s szövegszerkesztőt sem.

    (#23) anulu: felkerül a Linux és aztán csak egy script, és lehet menni kávézni. Legalábbis nálam a géptelepítés így megy. Felrak mindent, beállít mindent, és a lokális szerveremről letölt minden adatot a megfelelő helyre. Míg mondjuk ezt nem tudtam eljátszani a batch-el, mert már azokat a programokat is vadászni kell, amelyeknek van CLI-jük, hát még a telepítő.

    (#27) a_n_d_r_e_w: Ilyen előfordul azáltal, hogy a fordító olyan technológiát használ, amit a másik os nem támogat. De ha gyorsabb, akkor gyorsabb és majdnem lényegtelen, hogy mi miatt. Majdnem, mert lehetnek olyan okok is, amiket be lehet állítani.

    (#29) MaUser: Floating licenc. Átkozott az egész GHS. Tudják, hogy nincs más a Freescale PowerPC-re csak a GCC. Ismerős beleunt az állandó licenc várásra, és feltörte :D .

    (#31) azbest: Futásidőben/bináris méretben van különbség?

    (#33) hcl: Ubuntu szerver AMD C-60 2x1 GHz-en. 0% az üres járási terheltség. Vinyó LED ilyenkor nagyon ritkán pislant.

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák