Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    válasz proci985 #21 üzenetére

    nem. most duplo korban van, de (még több) duplo helyett inkább kisebb-nagyobb techniceket kap. persze elmatat a cityvel is, kapnak a nínósautók villogókat meg ilyenek, de értelmesen építeni még persze nem tud.

    majd ha már tud legoból leírás alapján építeni (ezt mondjuk egy doboz basiccel lehet benchmarkolni), akkor jöhet lassan basic meg a city, saját magának építős verzióban. nyilván utána már érdeklődés alapján jön majd el a technic korszak.

    nekem amúgy annyira nem nagy élmény leírásból építeni. oké, szép meg szagos, de robot meló. az igazi valami jófélét agyból alkotni, de arra egyrészt kevés az idő, másrészt - mivel a fentiek miatt a meglévő régi modellekből is újraépítem a nagyobbakat - nem is nagyon jönne össze egy komoly dologra való a maradékból.

    szakmailag nézve egyébként is kicsit megijedek, mert látom hogy az "új" komplex alkatrészek mennyire komoly lehetőségeket nyújtanak. az én időmhöz képest fele méretben tudsz megcsinálni mindent. nemrég vettem egy 1981-es unimogot, kicsit vicces látni milyen minimális lehetőségek voltak a tényleg alap technic cumókkal. persze kultnak kult (mint minden mog), de meg lehet nézni a 8848 - 8854 - 8110 evolúciót, persze a legutóbbi nyilván egész más kategória.

    de ugyanez vonatkozik a bámulatos mini modellekre is, régen esélyed sem volt ilyet csinálni. ez az egyik kedvence amúgy, főleg emiatt.

    szóval ilyenkor rájön az ember, hogy ezekből az alkatrészekből ugyanúgy soha nem lesz elég, mint anno az egyszerűből.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák