Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomio

    tag

    válasz #06658560 #5 üzenetére

    Hát erre nehéz válaszolni, mert relatív minden.
    Én már a kérdés-feltevést sem értem: mi az hogy nincs kész/nem teljes?!? :F :Y

    Már hogyne lenne kész. Nem Alpha, nem Beta, nem RC. Kész működő (épp 3.0.4 verziónál tart)
    Ha meg valami nincs benne akkor szerinted nincs kész?! :Y

    Egy klíma nélküli autó nincs kész, mert van klímás és neked csak az a kész kocsi. Van több felszereltségi fokozat. Van akinek alap kell és majd ő vesz bele 1000HUF-os díszlécet és nem vásárol gyárit 25000HUF-ért.
    Van akinek alap böngésző kell és majd Ő bővíti.

    Amúgy néhány hsz-el korábban
    (#3) cousin333 azt írja „...egyre több feleslegesnek vélt funkció kap helyet az alapverzióban”
    (#4) WonderCSabo pont az ellenkezőjéről panaszkodik: „...és csomó felesleges van fenn”

    Szóval relatív az egész. A hsz-ed nekem erősen flém-szagú, de ne legyen igazam.

    Lényeg terjed, terjed!!! Van ahol 37,5%-ot (FF All), van ahol 44%-ot (Fx) mérnek. :C

    Linux, BSD, ReactOS, MenuetOS, Haiku-OS, Syllable... Van még több is! distrowatch.com/

  • WonderCSabo

    félisten

    válasz #06658560 #5 üzenetére

    Szerintem a felhasználók nagy többségének tetszik, hogy totálisan személyre szabhatja a böngészőjét, méghozzá egyszerűen (ezt is szolgálná a cikk témáját adó oldal). Mások (pl. Te) azt szereti, hogy bizonyos funkciók már benne legyenek, és még azokat esetleg bővítse, ha lehet. Én sok embert ismerek, aki direkt nem használ ADP-t, mivel szeretne tájékozódni az internetes reklámokból... Ízlések és pofonok. Én a FF-ot és az Operát is jó böngészőnek tartom (sőt sztem az IE7 sem rossz, és a 8-ast szépen optimalizálják az már egész jó lesz), de ízlésem miatt az FF-et preferálom. Veled ez nem így van, de nem is baj ez.

    tomio, cousin333: Én az oldalon lévő addonok többségét tartom feleslegesnek, mivel szerintem nem ezeknek kéne a legajánlottabbak között lenni. Azt, hogy ezek alapból a böngésző részei legyenek alapból elvetem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák