Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malwy

    senior tag

    Barmok ;)
    Akkor mért veszik meg?
    Esetleges tájékozódás? Mondjuk ha ennyiért vették a + memót akkor ott inkább vki csúnyán átverte őket.
    Speciel értelmetlen vád. Örüljön az előtelepített Vistának.

  • malwy

    senior tag

    válasz attila9988 #54 üzenetére

    A tiszteletre méltó kifejezés arra irányult részemről, hogy ha emiatt sikeres pert remélnek, akkor gyakorlatilag az élet számos terén megtehetnék ugyanezt.
    Nem ismerem a hirdetést pontosan, de nem mindegy, hogy:

    1. Naív hozzáállás: Kiemelve tüntették-e fel azt, hogy Vista Premium-os szgép.
    Azt, ajándékként állították-e be, hogy Premiumos Oprendszert adnak, vagy külön lejegyezték a számlán? A Basic verzió semmivel sem nyújt többet, mint a Premiumos, szóval ha ajándékként írták fel, akkor vehetik úgy, hogy Basicet kaptak+funkciókkal.
    2. Valóságszagú hozzáállás: Rendesen megvásároltatták külön a Notebookot, külön a Vistát listaszerűen, feltüntették hogy remekül viszi, még matricával is biztosítva van.

    Egyet értek, abban ,hogy igazuk van, és csúnyán átverték őket. De továbbra is fenntartom a véleményemet abban, hogy értelmetlen próbálkozás a per, mivel esély arra, hogy nyernek, nem sok. Ha megnyerik akkor legalább 20x beperelhetném a T***O bevásárlóközpontot és társait, mert ott előfordult olyan, hogy más volt belül, mint kívül a csomagoláson.
    Idesorolhatnám a : "kép csak illusztráció" megjegyzést is. Néha köze nincs a beltartalomhoz.

    Én általában mielőtt veszek vmit, tájékozódok. Így is sikerül átverniük 10ből 3x. Na most az ő hozzáállásuk alapján 10ből 15x átverhetik őket.

    UI: Igazából az egész marketingen és a hozzáálláson is változtatni kellene, nem egy céget megbüntetni.

    Vki majd linkelje az eredeti cikket (de ne a taiwani verziót :D), mert amiket egypáran leszűrtek belőle, az egyáltalán nem biztos, hogy így történt, többféle eset előfordulhat. Persze a legtöbb hozzászólás logikus és átgondolt, tehát még egyszer hangsúlyozom, abban egyetértek, hogy nem kell hozzáértőnek lennie mindenkinek, és ha megtévesztően hirdették, jogos a per.

    UI2: Én jelenleg azt sem tudom elintézni, hogy a búgós, kávahibás monitoromat garanciáztassák.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák