Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz malwy #8 üzenetére

    Barmok ;)
    Akkor mért veszik meg?

    Például mert nem szakemberek akiket be lehet csapni? Teljesen igazuk van. Nem az a kérdés hogy "miért veszik meg:", hanem az hogy "Miért árulnak ilyen gépet ezzel az operációs rendszerrel?"
    Majd ha téged is becsapnak, akár egy autóval, akár egy mosógéppel, vagy bármely más termékkel, meglátjuk hogy állsz a kérdéshez.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • attila9988

    őstag

    válasz malwy #84 üzenetére

    akkor vehetik úgy, hogy Basicet kaptak+funkciókkal.

    Én pedig ha vista premium -os gépet veszek (nem vennék ilyen noteszt de ez most mellékes. :D ) akkor elvárom hogy azt nyújtsa amiért fizetek. Ha vásárolsz egy versenyautót, akkor nem azt fogod mondani hogy ez egy trabant plussz funkciókkal, mint pl a jobb és látványosabb karosszéria... :D

    értelmetlen próbálkozás a per, mivel esély arra, hogy nyernek

    Hidd el nekem hogy nagyonis sok esélyük van a győzelemre... Én ugyan egyáltalán nem vagyok oda amerikáért, sokminden van ami rosszul működik ott (is), sőt vannak dolgok amiket itthon elfogadhatóbbnak tartok mint a "szabadság földjén", melyynek lakói hátsófelét nyalogatja a mi kis nemzetünk... :DD Azt azonban el kell ismernem, hogy a fogyasztóvédelem jelentősen jobban működik mint nálunk... Itt a hozzászólások többségéből is kiderül, hogy bezzeg mi magyarok milyen hú de nagyon okosok vagyunk... annyira hogy hagyjuk elúszni a pénzünket ha átvernek... :N nem is reménykedhetünk a revansban.... Erre vagyunk büszkék? Itt is vannak buta vásárlók hidd el.. csak éppen itt valóban nincs esélyük.

    Én általában mielőtt veszek vmit, tájékozódok.

    Lépjünk már túl azon a téveszmén, hogy a vásárló feladata a specifikációk ismerete.... Van egy gyártó, aki vista home premium operációs rendszert ad a gépeihez, ami azonban az adott hardware elemeken nem képes megfelelően működni, sem a microsoft álltal közzétett igényeknek nem felel meg, sem pedig a valós használat közben nem nyújtja az elvárhatót. Innentől kezdve ez átverés.. Tök mindegy hogy a vásárló utánanézhetett -e vagy sem, nem számít hogy az eladót megkérdezte -e vagy sem, és az sem hogy egyáltalán ért -e a számítástechnikához.... A lényeg hogy a gyártó becsapta.
    Ha veszel egy mobiltelefont, elvárod hogy működjön... a laptoppal kapcsolatban miért nem így gondolkozol?

    Én jelenleg azt sem tudom elintézni, hogy a búgós, kávahibás monitoromat garanciáztassák.

    Látod ez a gond nálunk..... Itt megtehetik hogy semmibe vesznek, ott nem... és mégis te nevetsz rajtuk. Érzed hogy hol is van a probléma? :DD

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák