Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Debians

    tag

    válasz dajkopali #45 üzenetére

    Kedves Pali bá'
    Köszönöm, hogy felnyitottad a szemem. Azonban úgy gondolom, hogy a központosítás, főleg IT területen mindig hatékonyabbá teszi a működést. Persze minden változásnak vannak áldozatai. Tudom ezt magamról. Volt mikor nyertese voltam, volt amikor vesztese.
    És fontos a sorrend, mert amikor vesztese voltam tudtam, hogy nem tragédia, majd leszek megint nyertese egy másik változásnak. Dolgoztam IT vezetőként - ha rövid idejig is - közszférában. (Nem bírtam a légkört.) Tudom, hogy nagyon sok tennivaló van a hatékonyság növelésére. És a Közszolgák állandóan sírnak... Pedig a teljesítményüket nem lehet összemérni a versenyszférában dolgozó kollégákéval.

    Másik a korrupció... megcsináltattak velem egy tanulmányt, megterveztették velem az egészet, majd közölték velem nem szakmabéliek, hogy ki fogja megcsinálni a bulit, ki szállít, ki üzemeltet... stb. És akkor felálltam. Arra kellettem, hogy igazolják a mutyit.

    Ideje volt már rendet vágni úgy gondolom. Nem kételkedem abban, hogy a NIIFI valóban nagyszerű dolgokat csinált. Nem is a szakmaisággal volt a baj szerintem.

    Egyszer a Windows és a DRM is elbukik... csak idő kérdése. És tudod, hogy mennyi IP cím van még? S hány openproxy?

Új hozzászólás Aktív témák