Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prime77

    aktív tag

    válasz kolopele #9 üzenetére

    Nem a te egyéni sorsodra kell levonatkoztatni az ország egészére!
    Gondolj bele ,ha mindenki a külföldi piacokból élne!
    Akkor mi lenne veled?
    A leghazugabb és legkorruptabb a mai bagázs.
    Hazaáruló banda - és nem vagyok se szoci se jobbikos szavazó.
    Aki ezt nem látja és hatalomba tartja őket az az utolsó szervilis csatlósa ennek a posztkommunista rendszernek.
    A magyarok nagy része nyomorog, az urak meg munka nélkül multi milliárdosokká válnak.
    Önkényuralom van,sajtószabadság sincsen.
    Folytassam?
    A külföld meg köztünk az a különbség,hogy ha van is korrupció ott ,az emberek akkor sem havi 250-350 euróból élnek havonta.
    Befejeztem egyébként,csak a bicska kinyílik az ember zsebébe amikor még vannak olyanok akik ezt a disznó bandát védik - közben most jött ki az adat,hogy Európa egyik legszegényebb országa vagyunk.
    Szégyen ez na,de az is aki támogatja őket.

    [ Szerkesztve ]

  • MaUser

    addikt

    válasz kolopele #9 üzenetére

    Tehát ha jól értem a hozzászólásodat, minden rendben kormányzat szinten, hiszen:
    - bár az oktatásban a nettó átlagbér 160eFt, a te párod 250-et kap
    - bár te sem tudsz megélni a hazai piacból, ezért külföldre dolgozol (gondolom EU, ami ellen éppen "harcban állunk")

    Hát, izé. :U

    Porthoszx: Az megvan, hogy Bp egy EU-s szinten alsó-közép fejlettségű régió? A szegénység nem itt kirívó, hanem azon négy régiónkban, melyek az EU tíz legcsóróbbja között van. És igen, ott is vannak emberek a tecsóban, ennek ellenére akkor a csóróság, hogy már a vajna média, izé magyar idők, izé origó is arról cikkez, hogy olyan szintű a szegénység, hogy döglött macskákkal/szeméttel fűtenek és emiatt rosszabb télen a levegő minőség, mint a kínai ipari övezetekben.

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

  • janeszgol

    félisten

    válasz kolopele #9 üzenetére

    Csak erre reagálok, a többi netto barmságaidra nem. (Nem foglalkozom hátrányos helyzetű emberekkel.)
    Hogy lett a pedagúgus feleségednek 250 ezres netto fizuja? Úgy, hogy a kormány megemelte a béreket. (140 ezer nettoból lett pl 250 ezer muteromnak.) Ezt nem a feleséged érte el. Vagy tévedek?

    Porthoszx, a plázák alapján állapítod meg, hogy szegény-e az ország? Ha még egyszer valaki leírja ezt, annak én keverek le egy marha nagy pofont.

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák