Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz bambano #163 üzenetére

    GUI az okleveles kettősklikkelőknek való, aki dolgozni szeretne, annak SOKKAL gyorsabb a parancssor.

    Már amikor. Nem tudom, vegyünk például egy szimpla fájlmásolást. Nem tudom te milyen sebességgel gépelsz, de nekem egy drag & drop GUI-n sokkal gyorsabb, mint cd könyvtárnév és cd .. parancsokkal (vagy linuxos megfelelőjével) navigálgatni könyvtárakban és lekérni az adott könyvtár fájllistáját, meg ilyesmi. Itt már elbukott a parancssor.

    + Nem tudom, hogy te terminátor vagy-e, vagy vinyó van az agyad helyén, :D mert az emberi agy ritkán memorizál hosszútávra, egyszeri elolvasással. Pláne nem ilyen "száraz" dolgokat, mint egy vagy több szavas parancsok. Aztán mondjuk fejbentartani 1-2 szoftvernél 30-40 ilyen parancsot még nem gond, de mondjuk 10-15 szoftvernél már gázabb és hosszú memorizálási folyamat része.

    programok tudásának 90%-át elveszítve

    Olyat írjanak, amik tartalmazzák azt a maradék 90%-ot is.

    Az, hogy egyébként a playlistből közvetlenül is tud diszkről törölni, az egy apró ujjgyakorlat ehhez képest.

    Nekem mondjuk megspórol vagy plusz felesleges 7-8 kattintást ez a felesleges feature, ahogy a többi felsorolt is.

    A fícsörök zömét lopta, ráült mások munkájára, ez rendben van, de azt a pár apróságot, amit ő tett hozzá, nem lehet visszakövetelni?

    Miért kérdezed, amikor éppen előbb mondtad, hogy jogilag ez megtehető. Akkor, ha majd az MPlayer fejlesztői úgy gondolják, akkor élnek perrel. De akkor lehet, hogy ők szívnák meg, mert jönne pár élősködő (Cyberlink...stb), aki mondjuk előbb védetett le valamit, amit az MPlayer használ és akkor ő szívná meg.

Új hozzászólás Aktív témák