Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz tybsen #549 üzenetére

    Tudom hogy biztos nem vigasztal, de reggel óta be van kapcsolva a megosztás nálam mióta elmentem otthonról és megy pár olyan szolgáltatás, aminél észrevenném ha megszakadt volna valószínűleg. Semmilyen hibát nem tapasztaltam (attól persze lehetett kimaradás), normálisan megy minden. Stabil a kapcsolat. Tényleg tanácstalan vagyok hogy nálad mi okozza a hibát.
    Milyen telefonok amúgy?

  • axioma

    veterán

    válasz tybsen #549 üzenetére

    Nekem butanetem van toluk (100MB es utana lassitva, nana' hogy honap feleig se huzza de nekem valoban kiegeszito, sebesseg nem szamit), es mar korabban olvastalak, de most tunt fel, hogy lehet hogy nalam is ez van. Az biztos, hogy megosztas alatt idonkent vagy a megostzast, vagy a mobilnetet, van hogy mindkettot ujra kell inditanom. Eddig betudtam a lassitasnak vagy gagyi csomagnak, de lehet hogy bizonyos kombinaciokat nem visel nalam is. Pont ahogy mondod, random szakad, es csak megosztva (ha osztok, az jellemzoen a ket lanyomnak egyszerre megy).
    Viszont ez kb. azota van, hogy hasznalom (erre), fuggetlen ettol az ujtol. De random. Helytol is mintha idonkent fuggene... meg van hogy megszakadas utan ugy kell visszaimadkozni (=tobbszor elmegy me'g 1-2 percen belul), aztan megint hosszan jo.
    Ilyen rejtelyes hibat adatfeldolgozasi tevesztesnel lattam utoljara, nem ugyanaz volt valami spec.esetre a megoldasuk, szetcsuszott mint allat. De hangsulyozom, annak semmi koze nem volt a mobilokhoz.
    Ja Z3C es mivel nano-s, ezert 2 even beluli tutira a sim kartya.

Új hozzászólás Aktív témák