Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz joey04 #506 üzenetére

    Mondták már rám :D Egyetértek az érvelésed azon részével, hogy van akinek nincs értelmes alternatíva internetre ezen kívül, nem is sajnálom tőlük egy percig sem. Azzal nem, hogy 'ezzel akar torrentezni'. Csupán banális indokom van rá: hogy ez hang alapú csomag. Persze tisztában vagyok vele, hogy van aki meg tudja ezt érteni, van aki meg nem is hajlandó. Csak hogyha ezt pár idióta miatt megszüntetik, vagy korlátozzák, módosítják, akkor az neked, nekem, és azoknak lesz rossz, akik örültek a lehetőségnek és normálisan használnák, nem pedig "tőccsük leja zinternetet mer' gyün gyórsan". Te is olvastad, hogy az első perctől kezdve azt keresik, hogy lehet ezt kijátszani.
    A 30Mbit-en sajnálom de jót vigyorogtam :) az sok torrentre, azon terrákat lehet forgalmazni. Elég lenne oda 5-10Mbit is. Volt szerencsém kisebb helyi hálózathoz a fenti 'tőccsük leja zinternetet' emberkékkel, talán ezért ellenszenvesebb a torrent.
    De hogy elmenjek abszurdba :P, ha mindezt adatcsomagként, vagy internet csomagként adná, meg sem szólaltam volna, pedig a hálózat szempontjából ugye tökmindegy hogy nevezzük ha megfektetik. Nekünk nem lesz mindegy, hogy mi lesz a csomaggal.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák