Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #82729984

    törölt tag

    válasz floatr #41 üzenetére

    "Ez még mindig nem elég meggyőző, mert egy észlelést segítő rendszer akár HUD formájában is elég az emberi kezelés támogatásához."

    És ez mit old meg? Csak a mai nap folyamán két majdnem baleset szemtanúja voltam. Reggel a szerémi úton (2x2 sávos út) befelé telizöldnél megyünk 70-el amikor is balról egy keresztező útról egy nemnormális nő megpróbált átvágni a szerémin keresztbe... Majdnem tömegbaleset lett és azóta sem jöttem rá honnan a f@szból került oda, mert az egyedüli magyarázat hogy a keresztező útról full piroson próbált átmenni (értds: nekünk már vagy 10 másodperce zöld volt tehát neki már a kereszteződésbe érkezéskor is rég piros kellet hogy legyen).

    Aztán délután aldi parkolóból gurul ki előttem szintén egy nő, aki fagyit nyalogatott, mégpedig szétnézésnél nélkül a keresztező felsőbbrangú útra. Ahol is a balról érkező szabályos autó majdnem belerohant 50-el csak centikkel kerülte el a csattanást.

    Na ezeket fogja megoldani a robotautó, mert az nem megy át a piroson, nem vág ki a 70-el menő autók elé keresztbe, és nem fog kifordulni "szétnézés" nélkül a felsőbbrangú útra. És akkor még sorolhatnám az elalvás, elbambulás, részeg vezetés stb stb mint vezető baleseti ok.

Új hozzászólás Aktív témák