Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz Stabi83 #196 üzenetére

    Egyetlen mondatomra sem sikerült érdemben reagálni, szóval maradnak az üres USA ellenes frázisok.

    Szerinted érdekli az USÁt az hogy te demokráciában élhess???

    Szerinted hol érdekel engem, hogy az USA-t hol érdekli, hogy én miben élek? ;]

    Az USA nem a demokrácia hanem a kapitalizmus szabályai szerint működik.

    Bocsáss meg, de ezt a mondatot értelmezni sem tudom. Mióta zárja ki a kettő egymást? Ugye most nem a marxi elmélet bemutatása fog következni az alapról és a felépítményről?

    Csak azt mondtam hogy kell valaki aki féket tud nyomni. Jelenleg ez pedig kína. Ne legyen egyik se túl domináns mert az nem jó a világnak, de te is mozdulj ki csillámpónifalváról és ne istenítsed az USÁt.

    Nem istenítem az USA-t, rengeteg hibája van. De egy Kínával összehasonlítva maga a közénk ereszkedett menyország. Egy nyugat-európai demokráciával összehasonlítva természetesen más a helyzet, de mi most Kínához viszonyítunk. És nem, nem tartom szerencsésnek a világra nézve, hogy egy Kínához hasonló állam akárcsak megközelítse az USA erejét (bár, ahogy erre már felhíváták itt a figyelmemet, ez már megtörtént). Hogy miért nem, azt nem írom le még egyszer, olvass vissza nyugodtan (bár nem hiszem hogy akár egyszer is elolvastad volna amit írtam).

    [ Szerkesztve ]

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák