Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz Tanisz #3 üzenetére

    Szerintem meg kellenek az okorendszerek és a gyártóspecifikus fejlesztések. Csak az a gond, hogy nem kompatibilisek egymással a gyártók elképzelései és sokszor nagyon szűkmarkúak a hardverrel. Tökre örülök a Sony Androidos Tv-nek mert nem kell több távirányító, nem kellenek kábelek meg plusz dobozok azért, hogy úgy tudjam használni ahogy szeretném. A gyerekeim megkapták a régi butatv-t és vettem mellé a Mi Box-ot. Nem ugyanaz a szint...

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    válasz Tanisz #36 üzenetére

    Januárban vettem az Androidos Sony-t. Ritkán kell neki egy restart, de a VLC megbírkózik minden formátummal, van Kodi vagy Plex is. X-plore fájlkezelőt használok. Emellett kábeltv helyett Telenor MyTV megy, múltkor a Digisek mikor jöttek a modemet javítani rácsodálkoztak, hogy milyen app megy. Hálózaton, wifin már kevés a 4K HDR filmekhez, de az megy külső HDD-ről közvetlenül. Ha eljutnának oda, hogy normális SoC kerüljön bele megfelelő RAM mennyiséggel akkor simán lehetnének időtállóak ezek a megoldások illetve az sem lenne utolsó ha a Google jobban ráfeküdne erre a szegmensre is.

    Mint írtam a gyerekeknél egy Mi Box 3 került be. Az is Android TV-s cucc, kezelésében nem sok különbség van a Sonyhoz képest de a Sony stabilabban működik.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    válasz dabadab #55 üzenetére

    HDMI mellett sokszor kell valami plusz energiaforrás, a legoptimálisabb ha a tv USB-jét használja de ebben az esetben is kell kábel. Egy sticknél persze nem kell kábel a HDMI-hez, de egy cucc úgy is ki fog lógni a tévéből, rossz esetben pont mereven ki fog állni a tv hátulján a síkból. Túl sok tényező amit figyelembe kell venni. Ezzel szemben ha a tv-be beépítik gyárilag akkor szabadon marad az a 2 csatlakozó is és ha esetleg valami miatt elavul a tv rendszere, akkor azt ugyanúgy újra fel lehet okosítani ilyen külső eszközökkel.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák