Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    válasz Xaels #6 üzenetére

    Erről másként vélekedünk, de nincs is ezzel semmi baj.

    Van itthon egy Panasonic plazma (imádom), meg egy LG lcd is, mind a kettőn van SMART, igaz nem a legújabb-legcsilli-villibb rendszer. Két kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor használtam (youtube, böngésző..stb. számomra a tv-n semmi értelme). A hálózatról médiatartalom lejátszását használtam, de nem a legjobb egyiknek sem, főként, hogy nem minden fájlformátumot szeretnek, de kolléga vadonatúj 4K-s Samsungján igaz jobb a SMART funkció, de nála is előfordultak hibák, főként, hogy belassul egy idő után (alul méretezett hardver).

    Vettem 1 mindentudó kis okosboxot a tvimhez, azóta megszűntek a macerák. Főként hogy azt rakok rá amit akarok (Kodi pl).

    (#8) Solten na arról nem is beszélve, hogy ha normálisabb okosboxot vagy sticke-t vesz az ember hozzá, százszor gyorsabban működik.

    (#9) Reggie0 ez sem lenne akadály, pl a gyártó megmondaná, hogy ezt és ezt ajánlja a tv-hez (akár gyárthatná maga is), azt ugyanúgy gyűjthetné az adatokat. Aki akarja használja, mint most is a SMART-ot.
    Amúgy meg ha nem kapcsolom be a smart rendszert max a tv nézési szokásaimat tudná ellesni, ami szinte egyenlő a nullával. Legalábbis nálam :)

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

  • dabadab

    titán

    válasz Xaels #6 üzenetére

    "Tökre örülök a Sony Androidos Tv-nek mert nem kell több távirányító, nem kellenek kábelek meg plusz dobozok azért, hogy úgy tudjam használni ahogy szeretném. "

    Az ilyen androidos dobozkák ilyen szempontból majdnem hozzák ezt: külön távirányító nem kell, támogatják a HDMI-CEC-t, szóval lehet őket a TV távirányítójával is vezérelni, a stickeken eleve ott a HDMI csatlakozó, szóval plusz kábel nélkül lehet őket oda bedugni, a tápot meg USB-ről kapnak, ami van a TV-n is, szóval az az egyetlen kábel kell hozzá és azt is csak a TV területén belül kell elvezetni, nem a bútorok mögött.

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák