Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz Dany007 #165 üzenetére

    "Annak idején még sehova nem küldtek robotokat"

    Azert a Lunohod nem kulonbozott olyan nagyon a Mars Roverektol. Azzal is gyujtogettek meg raktak ki tukroket, csak eppen nagysagrendekkel kevesebb volt a teherbirasuk, mint az embereke.

    Ja, meg a WTC-vel kapcsolatban is azert gazosak am az osszeeskuveselmeletek, mert a keszitoik vidaman figyelmen kivul hagyjak a kenyelmetlen tenyeket, ellenben nem restek mindenfelet kitalalni, ha eppen arra van szukseguk.

    DRM is theft

  • fgordon

    senior tag

    válasz Dany007 #165 üzenetére

    Az utóbbi 4 válaszból a te válaszod volt szerintem a legkorrektebb, amit az enyémre írtak.

    Köszönöm a válaszokat, de senkinek nem sikerült meggyőznie, hogy tényleg megtörtént az első holdraszállás, pont úgy, ahogy leírták.

    Szerintem jobb egy olyan hozzáállás, hogy nem biztos, hogy minden úgy volt, ahogy mondják, mert nincsenek rá egyértelmű bizonyítékok, mint elhinni, amit mondanak, csak mert mondják, de nem bizonyítják.

    Ti jogotok, hogy elhisztek olyat, amit nem bizonyítottak be, és az enyém, hogy ne higgyem el. És semmi baj nincs azzal, hogy Ti elhiszitek, és én sem akarok senkit meggyőzni, hogy nekem van igazam, hiszen én sem tudom bizonyítani, viszont Ti sem.

    Én azt mondom, majd 10-20 év múlva, ha újra ember lép a Holdra, akkor ki fog derülni, hogy az első felvételekkel valami nem stimmel, de nem izgulok, USA majd kitalál valami magyarázatot, hogy mi is az oka... a többség meg majd úgy is beveszi...

    ▏▎▍▋▊▉ Gordon (eleinte azt hittem) ▉ ▊▋▍▎▏

Új hozzászólás Aktív témák