Új hozzászólás Aktív témák

  • EFXfan

    csendes tag

    válasz Dany007 #59 üzenetére

    Mi a biztosíték arra, hogy ha én megveszem ezt a karkötőt akkor az segít az x, y, vagy z betegségemen? Meg mondom én, semmi. És ezt most nem gúnyosan értem. Tesztek kísérletek stb stb... nélkül a vásárlónak semmi garanciája nincsen rá, hogy ez a karkötő egyáltalán csinál nála bármit is. Ez itt a probléma.

    Mégegyszer: ez nem gyógyszer, ne úgy kezeld. Nem mellesleg viszont sok olyan gyógyszer is van, amely egyesekre semennyire sem hat. Na, ilyenkor mi van? Be kéne perelni a Teva-t, vagy hogyan?
    Látod, nagyon szubjektív vagy és kettős mércéjű, hiszen ami az egyiknél "szükséges rossz" az a másiknál "szörnyű átverés". Holott csak arról van szó, hogy mindegyikünk szervezete egy kicsit másként reagál MINDENRE. Egyik embernek ilyen edzés jó, másiknak olyan, egyiknek ez a gyógyszer, másiknak az olyan.

    Pedig ez nem átverés. Egy hete éppen egy kecskeméti kórházi orvos tette le a 2-3 féle gyógyszerét a karkötő viselése után röviddel... Na puff neki. Ő sem ért hozzá, ott is csak vakhit van?

    Itt a "tesztek és kísérletek" a személyes tapasztalatok :) Apuci megvesz egyet magának, érzi, hogy jó, aztán anyuci is érdeklődik, neki is jó, aztán a nagymama is... Így megy ez. Hidd el, leírhatsz te akármit egy papírra, attól még az nem lesz feltétlenül jó hatású és fordítva. Ha ez szar lenne, zéró hatással, akkor a kutya nem foglalkozna vele, nemhogy vennének mégtöbb darabot egy családba...

Új hozzászólás Aktív témák