Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz EFXfan #53 üzenetére

    sportolóknak? hm... mármint az olyan rétegnek, mint egyik ismerősöm, aki szépen "megálmodta", hogy az ilyen "elektromos árammal has-baszogató" kütyütől majd szép kockás lesz a hasa? :U ;] nemondjam, a srác lusta volt edzeni és a könnyebb/drágább utat választotta és hiába "edzett minden nap a fotelben veszettül", úgy nézett ki, mint egy terhes nő... én mondjuk becsülettel csináltam a felüléseket és még 6-8 év után is látszódik rajtam...

    az ilyesféle lehúzásokkal tényleg a betegeket és a lustákat célozzák meg... a lustákon mondjuk jókat lehet röhögni, azok meg is érdemlik esetleg, de betegeket lehúzni egy utolsó gerinctelen dolog :W sorok között visszaolvasva: te írtad, hogy mindenféle betegséget gyógyít... akkor hogy is van ez? a sportos szervezet általában masszívabb, mint egy legyengült emberé... miért kell akkor a sportolóknak ez a cucc annyira? :U

    ui: nem kötekedésképp mondom, amit mondok, de láttam már tizenezres "multivitamint", amit úgy adagoldak idős/beteg embereknek, mint valami életelixírt :W és ez gyógyszerészetileg bizonyított tény volt... :K undorodok a ferdítésektől és attól, amikor a beteg/naiv emberek kihasználására mennek...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák