Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Terek #39 üzenetére

    Nem, nem szűnt meg, soha nem is létezett... és soha nem is fog létezni, abszolút értéken legalább is egész biztosan nem.
    Soha senki nem mondta, nem is mondhatta, hogy amennyiért 2010-ben vagy 2015-ben(vagy bármelyik időpontban) adtak egy VGA-t, annyiértt fogják adni mindig is. Teszkós fehér kenyér se szűnt meg, csak most annyiért kapni, mint egy éve a prémium kenyereket.
    Hogy mennyit ér, az más kérdés... kinek-mennyit. Amíg ezeken az árakon is viszi a nép addig bizony ennyit. Sajnos.
    Ha neked személy szerint nem ér meg ennyit, akkor ne fizess érte ennyit, ot van a használt piac, ahol 1-2 év csúszással normális(abb) árakon megkapni a VGA-kat(már mikor nincs kriptolufi), kis mázlival még gariidőn belül.
    Én az autókkal vagyok így: nem ér nekem annyit az autó, mint funkció, hogy egy új kocsi árát odaadjam érte, sem is volt, és esélyesen soha nem is lesz újonnan autóm, mert amennyit nekem megér, annyiért nem fogják soha adni.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák