Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Abu85 #62 üzenetére

    Zafírral nekem se volt bajom, mint fentebb írtam PP mindnél működött. Ami nekem hiányzik, a piros PCB szín, ami régen még megvolt, ezért is váltam meg mindtől, egy ATI legyen piros, de ez egyéni szocproblem. A topikok tele vannak, hogy milyen vga-val mai napig nem működik a PP. Elég aktuális vga még az XFX és GB 5770, de a felsoroltakból szinte még mindet lehet kapni és ki tudja még hány defektes van, majd körbenézek. A dolog lényege nem az lenne, hogy az AMD csődbe jusson, bár ezek után azt mondom megérdemelné, de az nekünk se lenne jó. Viszont:, legyen feltételes módban a PP az oldalukon, felsorolva az összes kártyát ami ezt a jelzést megkaphatja, és aki nem felel meg a feltételeknek, ne reklámozhassa az adott vga dobozán a PP-t. De a legjobb az lenne, ha köteleznék a gyártókat a szolgáltatás maradéktalan betartására. Ezenkívül a több évi átverésért az érintett gyártók élükön az AMD-vel nyilvánosan kérjenek elnézést a tudatos megtévesztésért és ígérjék meg, hogy nem egy olyan embernek kell ezt elérnie, akinek az EE megoldások a hobbija, hanem korrektek lesznek. De ez már csak hab a tortán, mert én mindig figyelek és nincs esélyük:D Komolyra fordítva ha van jogászotok és beszélhetek pár szót vele, talán kiderül van-e esély arra, hogy a fentebbi dolgok megvalósuljanak. A ph szlogene az, hogy értünk van, itt az alkalom a bizonyításra:) Bár érthető okokból nem várom el, hogy ti belefolyjatok a dologba. De annyit megtehettek a jogászon kívül, hogy szigorúan pm-ben megmondjátok hova fordulhatok és az erősen témától elkanyarodó h
    sz-eket bennhagyjátok legalább még egy darabig. Köszönet előre is :R
    Ha iránymutató kapnék pls te írj, téged biztos nem tiltottalak:D

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák