Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Paarthurnax

    senior tag

    válasz x123456 #174 üzenetére

    A HWSW-n ugyan ezt a lekezelo stilust nyomatta amig nem bannoltak... :U

    Diablo 3 - BoGyesz#1484

  • PhlashMan

    csendes tag

    válasz x123456 #174 üzenetére

    Cáfold meg inkább te magad ! Én csak a kész tényeket írtam le.

    Nézzétek , nem hiszek én már a dajkamesékben, csak abban, amit tapasztalok, és azt tapasztalom, hogy lépten nyomon eleresztenek olyan hírfoszlányokat, amelyek azt sugallják, hogy a "felsőbb hatalom", "a cionista szabadkőműves páholyok", "a titkosszolgálatok" kezében már régesrégen vannak olyan eszközök mellyel úgy irányíthatnak bennünket GÓJokat, mint a marionettfigurákat, ahogy kedvük szottyan és bármit megtehetnek velünk bármikor. Most éppen állítólag a csúcs GPU-ikkal tudnak megfejteti "bármilyen" jelszót, ezért máris rettegnünk kell tőlük.

    Szerintetek miért indult eljárás Phil Zimmermann ellen? Azért mert kanállal ette a mákostésztát, vagy talán azért mert létrehozott egy olyan titkosító eljárást, amelyet még a legnagyobb fejű és orrú cionisták se tudnak visszafejteni?

    Vagy miért ilyesztegetik a jónépet azzal, hogy a Skype állítólag feltörhető ,pedig a hekkerek , akik állítólag feltörték, semmit nem reagálnak az általam beküldött RC4-es sorokra, hogy fejtsék mán nekem vissza ha olyan ügyesek..

    Azért netán mert a régi verziót tényleg feltörték, vagy inkább azért, mert a régi verzióban még nem volt benne a cionista titkosszolgálatok trójai kémszoftvere, amit persze a zárt forráskód leple mögé dugva se bizonyítani de cáfolni sem lehet?

    És ha a cikk még nem is sugallta volna ezt a cionista mozgalom fórumozó pribékjei biztosan rá tesznek még egy lapáttal, itt felettem néhány hozzászólásban, hogy rettegjen minden gój a mindent tudó , mindent feltörő, mindent uraló, mindenkit elnyomó cionista diktátoroktól , na és persze a százezres botnet hálózataiktól, amelyek természetesen a trójai távvezérlő rendszereikkel építettek ki...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák