Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz julius666 #30 üzenetére

    "Majd amikor vérszemet kapnak akkor kell pattogni."

    De épp az a lényeg, hogy ez nem így megy. Ha az emberek megszoktak valamit, fokozatosan, akkor nem fognak tömegesen pattogni ahogy vadulnak el a dolgok. Te meg ugye egyedül hiába pattogsz.

    "Viszont azt nem értem, hogy (mint előttem is írták) a google hűdejajjajrossz, csak mert a piac jelentős részét birtokolja, a többieknél ez meg fel sem merül (M$, Yahoo, stb)."

    Google jó ideje nagyon nyomul ilyen téren, már csak a kiinduló profiljából adódóan is. De persze a többiek is dögöljenek meg... ;]

  • moonman

    titán

    válasz julius666 #30 üzenetére

    "Akk hol a probléma?"
    ott, hogy még egy mai modern társadalomban is sokkal szívesebben élek önálló, döntésképes, saját akarattal rendelkező egyénként, mint engedelmes kiskutya "állampolgárként". de lehet én vagyok egyedül.

    "Majd amikor vérszemet kapnak akkor kell pattogni. Amint azt látom h a google tényleg sumákol a dolgokkal, én is otthagyom "
    mire te észreveszel bármit, addigra régen késő lesz és nem fogod tudni "otthagyni".

    "a google hűdejajjajrossz, csak mert a piac jelentős részét birtokolja, a többieknél ez meg fel sem merül "
    ismerős érv a Microsoft-monopólium témájú vitákból? az sosem jó, ha minden egy kézben, de legalábbis egy érdekkör kezében van.

    "a google többet fejlesztett és jobb minőséget nyújt a legtöbb területen mint a többiek együttvéve"
    azért ez még úgy sem teljesen igaz, hogy semmi mással nem foglalkozik, csak információszerző "szolgáltatások" fejlesztésével. oké, most legújabban elkezdett mobil OS-t is fejleszteni, de pont nem fogok soha Google-t tenni a mobilomra, ki tudja, milre használják azt is szép csöndben...

    az a baj, hogy a Google-re a legtöbben még mindig keresőként tekintenek, egyszer mindenki beájult, amikor a jóságos óriás "don't be evil" szlogent választott és azóta azt is elhisszük nekik, ha finganak. sajnálom, de én e tekintetben hajlamos vagyok paranoiásnak lenni és kicsit tartani ezektől. valahogy senkinek nem csípi a szemét, hogy hetente két hír szól arról, hogy a Google már ezt is tudja rólad, meg a Google már azt is tudja rólad? :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák