Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz Rickazoid #43 üzenetére

    a stílusod nem tetszik, csak azért válaszolok, hogy nehogy valaki elhiggye csak azért, mert ilyen vehemensen mondod:

    A Facebook [...] a Google-nél lényegesen agresszívebben erőltette magát rá mindenkire kezdetekben

    Utálom a fb-ot nagyon, utálom, hogy ma már szinte kikerülhetetlen és sok kommunikációban a de facto szabvány lett, de hogy a kezdetekben erőltette magát az emberekre az egy akkora baromság, hogy nem igaz.

    mikor regisztráltam, akkor még egyetemi e-mail cím kellett hozzá és mivel még magyarul se tudott a felület egészen meglepett, hogy felismerte az (itthoni) egyetememet. gondoltam milyen jó kis hely lesz külföldi egyetemistákkal kapcsolatot teremteni. aztán másfél évig kb. be sem léptem, mire egyáltalán megjelent itthon és elkezdtek megjelenni az ismerősök.

    irtó jó volt a vírusmarketing-je, meg az a sznob hatás a kezdetben, amivel csak a kiváltságosak kerülhettek be, de ennek pont az volt a lényege, hogy nem erőltették az emberre, hanem az emberek be akartak jutni.

    persze nem olyan egyedi trükk ez, gmail, google wave ugyanezt csinálta. (emlékszik még erre a viccre valaki?)

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák