Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz floatr #40 üzenetére

    ugy mukodik kerlek, hogy ha allitasz valamit, illendo lenne azt alatamasztanod
    amig ezt nem teszed meg, teljes joggal titulalom azt valotlan, legbolkapott allitasnak (esetedben mocskos trollkodasnak)

    ennyi erovel, ha en most itt azt allitanam, hogy homoszekszualis es/vagy impotens vagy, aki raadasul napi szinten agybavizel, akkor azt el kellene fogadnia mindenkinek tenykent, csak azert, mert valaki azt barminemu alatamasztas nelkul leirta egy internetes forumon, s mindaddig igazkent kezelendo az allitas, amig erre te mindent megdonto cafolatot nem hozol?
    erre irtam, hogy ez nem igy mukodik, hanem forditva
    ha allitasz valamit, azt illene igazolnod is, ha maskor nem, hat mikor erre megkernek (mint ahogyan megkertelek tobbszor is)

    az pedig, hogy miert neveztem az allitasod egybol ordas nagy hazugsagnak leginkabb abban keresendo, hogy eloszeretettel teszel hasonloan megalapozott kijelenteseket, melyek legtobb esetben semmire nem jok, a beszelgetest nem viszik elorebb, csak lehet akkor is epp szar napod van, s jol esik trollkodni kicsit

    tuser: szandekosan forgatod ki, amit irok, vagy szimplan csak nem fogod fel?
    ne a "barki lathatja" reszt ragadd ki, hanem az utana allo indoklast (amit fentebb ujbol kifejtettem)
    raadasul mindezt ugy, hogy egyetlen, akarcsak erintolegesen is ertelmes hozzaszolast sem tudtal kipreselni magadbol, csak josz, beszolsz ide-oda, aztan pislogsz es felhaborodsz, mikor ennek megfeleloen valaszolnak

    [ Szerkesztve ]

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák