Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cucka

    addikt

    válasz bigz #50 üzenetére

    Biztos félreérthetően fogalmazok, vagy nem tudom. Nem azt állítottam, hogy az elektronikus zene per def. szar, hanem azt, hogy az élő zenélésben nem csak maga a zene és a hangok vannak ott, hanem az előadó művész személye is. Ha elektronikus zenét játszanak élőben, hangszerekkel, akkor nyilván abban is ott van ez a plusz, ezt nem vitatom. Nem akarok egyetlen zenészt sem leszólni, aki bármilyen stílusban kiáll a színpadra és zenél.

    Továbbá azt is állítom, hogy a nem szakmai médiában a dj fellépéseket is koncertnek neveznek. Hirtelen a Kész átverés nevű műsor ugrik be, ahol Tiesto Budapesti koncertje előtt megtréfálták a riportert. Igen, koncertnek nevezték, határozottan emlékszem. Én is tudom, hogy nem koncert, te is tudod, a nagy többségnek meg mindegy, hogy a Technics-ből jön a zene vagy a művész kezéből.

    a gitaros eszmefuttatasod is enyhe tulzas, valamint fogalmad sincs a temarol, amirol vitatkozol. Foleg azok utan, hogy beirok valami irgalmatlan baromsagot, ami gyenge utanzata egy humoros megjegyzesnek (utolag is szori, legkozelebb benntartom), te meg nekiallsz elemezni
    Biztos kiégett a viccrelém, bocs. Amúgy melyik része nem helyes annak, amit írtam?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák