Új hozzászólás Aktív témák

  • #16729600

    törölt tag

    Nálam ez: válás után rövid keresgélés után ( chat.hu ) 12 éves párkapcsolat. Pár hónapja bejött egy mosolyszünet és beregeltem a randivonal.hu-ra. ( azóta kibékültünk és együtt vagyunk újra, töröltem magam onnan) Pár tapasztalat ezzel kapcsolatban. Átlag feletti külsővel, szövegkészséggel, egzisztenciával rengeteg csajszi 'vihető. Meglepően széles korosztályból. ( nálam 40 év volt bejelölve felső korhatárnak ) Voltak vihető primőr huszonévesek, nagyon jó harmincasok, sőt még 2 médiás celeb csajszi is beakadt. Mindezt úgy, hogy közöltem, hogy én egy métert se vagyok hajlandó menni randizni, aki akar jöjjön hozzám, ( Ausztria ) nem volt gondjuk vele. Amit utálnak a nők: 25 oldalas bemutatkozó baromságot, én mindig valami ultra ökörséget írtam elsőnek egy mondatban. 2. levélben már telószámot kértem és mehetett a video chat viberen. Amitől még szemrángást kapnak, azok a szarrágó pasik, akik első randin képesek/elvárják, hogy a nő fizesse a saját részét. Sajnos a pina mindig is pénzbe került, ennek hiányában marad az otthoni recskázás. :) Peace.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák