Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve1207

    veterán

    válasz NomadND1 #83 üzenetére

    Sárkányvölgy (#83): Fúú :DDD

    Jó így olvasgatni, akinek összejött nekik gratulálok, látom sokak már bőven a gyerkőcnevelésben vannak :)
    Ha már mindenki akkor én is pár sorban:

    Online tapasztalat: legutóbb feldobtam a Tindert, hogy miért ne (már korábban is volt ilyen eset), de szerintem egy nap után ment is a kukába ismételten. Egy sima ismerkedésben nem kell annyira kötni az ebet a karóhoz amennyire ott csinálják, haverkodni is lehet, mert egyszerűen szimpatikus az egyén és kész. Részemről, ami itt van az inkább túlzott kamuzás már, olyan negatív az egész hozzáállás, ezek alapján pedig felidegesít és törlöm. (De mindjárt fel is dobom az app-ot újra :D )

    Offline tapasztalat: Utolsó két csajszit, akit leszólítottam és elkértem a számát, "van barátom, de..." és már mondta is. Teljesen átlagos, aranyos csajszik, semmi mű dolog, semmi villogás. Lehet, hogy nem jó egy kapcsolat, de akkor minek erőltetni, vagy kihúzni a végsőkig? Ilyenekből van az, hogy együtt vannak évekig, házasság, válás salala. Alapból egy boldogtalan kapcsolatban nem is jó élni és tovább kell lépni belőle.
    Részemről élőben jobb.

    (#85) ysengrin: teljesen jogos, világot lát az ember és minimum olyan, de inkább csak jobb minőségű az egész "szolgáltatás" a Balatonhoz viszonyítva. Még olcsóbb is ilyen szempontból. (Már az vicces, hogy 100 km-re ha haza akarok menni Bp-ről 2500 Ft-ba van egy volán jegy, 3x annyiért meg van repjegy és külföld... )

    De meg is van a megoldás a Tinderhez srácok: be kell csajozni, kimenni külföldre, hogy lőjünk egy menő bahamás képet, aztán azzal majd tudunk Tinderen is randizni! :D

    [ Szerkesztve ]

    .

Új hozzászólás Aktív témák