Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Penge_4 #157 üzenetére

    "Azt meg te sem gondolod komolyan, hogy majd elmaradott térségekben bárki belemegy, hogy az ő adójából fejlesszenek": számodra minden nyom nélkül, csak úgy elhussant ez a másfél év?

    toltál egy kis világos-sötétet?

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Penge_4 #157 üzenetére

    Örülök annak, hogy egy poénosnak szánt szóhasználat miatt a mondat többi részét már rendesen el sem olvassák sokan. Végül is az én hibám, vessek magamra... :DDD

    És szerinted miért használtam a "kevésbé kiépült körzetek" szófordulatot? Óbudán is van amúgy csodaszép környezetben ismerős a Hármashatár hegy alatt, neki is csak Telekom ADSL jut. Ellenpélda: Pesterzsébeten is van kertházas részen Digi 1Gigabittel (anyósjelöltnél most kötötték be - eredetileg nem akart ő se sávszélességemelést, de egy boxcsere miatt végül ez lett).

    Nem a panelre akartam kihegyezni a dolgot, hanem a nem kiépült környezetre, erre ez lett belőle... :U

    Az már csak a margóra, hogy ahogy írtam, nekem egy szavam nem lehet, mert vidéki létemre ha 1Gbitem nincs és nem is lehet (legalábbis egyenlőre), itt még istenes a helyzet, hiszen 500Mbit elérhető.

    Ettől függetlenül szívtam eleget először betárcsázós nettel (miközben az ismerősök már kábelneteztek), aztán ADSL-el (amikor 8Mbitért úgy fizettem egy rahedli pénzt, hogy a rendszer nem is tudta volna kiszolgálni) ahhoz, hogy igenis foglalkoztasson a dolog. Hogy az olcsó szélessáv által elkerült felhasználók (lakjanak bárhol) helyzetét tekintse fontosnak a hatóság. Leírtam már sokféleképpen az érveimet és a miértet, ha neked ebből az jött le, hogy én valami elkényeztetett gazdag szájhős vagyok, akkor mellélőttél.

    A vége meg tényleg az, hogy nem érdemes hozzászólnom lassan, mindig beletaposok valaki lelkébe, aminek flamewar a vége, értelmes vita helyett...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Penge_4 #190 üzenetére

    amikor eccer ezt talaltam mondani egy V. ker-i nyugdijas nonek, aki sirt a nyugdija meg a lakas rezsije miatt, hogy adja el a 90-100Nm-s 4 szobas kecojat, a kulvarosban kapna erte kb 6 lakast siman meg egy kisebb kertes hazat maganak, ami alsohangon is 500k nyugdijkiegeszites lenne az alberlokbol, es nem kene számolgatnia mennyi az annyi, hanem szetwellnessezheti magat minden hónapban az egyikbol a masikba utazva vagy korbe utazgatja europat 2-3 havonta felkerekekdve pl egy buzsos utra...

    ..erre aszondja: igy elherdalna csak a csaladi vagyont

    aha, jo
    pedig nem azt mondtam hogy adja el es elje fel a penzt, de nem ertette

    magamban meg : akkor tessék itt lakni tovabb ugy, hogy az ablakot nem tudja kinyitni nappal, mert akkora a zaj meg a kosz

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák