Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz bambano #60 üzenetére

    dolgozok nagy öregekkel együtt, tőlük tanulok, ők akkor kezdték mikor ez az egész mindenség beindult évtizedekkel ezelőtt, ők még dolgoztak lyukkártyával meg hatalmas vizhűtéses gépekkel, amik egész termeket vittek el, vakon olvasták ujjal a kártyákat:) elképesztő tudásuk van arról nem beszélve, hogy mit keresnek..
    azon röhögök, hogy akkor én még meg se születtem, ők meg már akkor püfölték ezeket a rendszereket:DDD

    németországban láttam is a régi szerver termet, elképesztő, még a vasalatok is ott vannak az ürességtől kongó teremben, ahol csak a vízhűtés állt..
    ma már csak egy tucat dell blade szerver torony áll a helyükön.. nem semmi...

    3-5 éven belül a mainframe újra hasítani fog az összes nagy guru szerint, mert a piacon akkora lesz megint az igény. anno újoncként (most is az vagyok..) megkérdeztem tőlük, hogy mikor fog kihalni a mainframe. erre csak nevetgéltek:) hogy ők már annyiszor hallották az életük során ezeket a dumákat és még most is itt vannak ezek a dinoszauruszok és szerintük még sok évtizedig itt lesznek.. és komoly trénerek szerint is, akik szintén eléggé ismerik a világpiacot. és a munkájukat és tudásukat látva, illetve, hogy mennyire komoly dolgok futnak és pénzek ezeken, én hajlamos is vagyok ezt elhinni nekik...

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák