Új hozzászólás Aktív témák

  • pakriksz

    őstag

    válasz derive #59 üzenetére

    mi az hogy "tarbombolni"?
    Velem a dropbox kötekedett, (bár nem törölt), mert az egyik java programomhoz hozzáadtam exe loadert (mert az akkor is megtalálja a jre-t ha el van cseszve a beállítás, na meg az 1 bit júzer nem tud róla hogy jar fájl az futtatható), és 50 ből 1 darab tökismeretlen vírusirtó, loader-ként ismerte fel a loadert, ezek a szerencsétlenek letiltották a publikus megosztásomat, mert az szerintük vírus, mondtam hogy nem az, és mutattam hogy mi, de nem érdekelte őket... azóta gdrive-on van a cucc, valahogy a gugli szerint nem vírus... Külön vicces dolog, hogy előtte ez a program másfél évig ugyan ott volt, azután hirtelen vírus lett szerintük :)
    Mellesleg a loader ami szerintük vírus is egy opensource, ingyenes cucc volt, be is linkeltem nekik a sourceforge oldalukat, de az sem érdekelte őket.

    [ Szerkesztve ]

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

Új hozzászólás Aktív témák