Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz Morden24 #27 üzenetére

    őszintén szólva vastagon, magasról, barnán és gőzölgően teszek a játékvásárlási szokásaidra. állíts neki otthon egy szép oltárt az arcképeddel, gyújts neki minden nap egy füstölőt, ha jól esik.
    nem a gémekről beszéltem. olvass újra, olvass jobban. egyrészt hihetetlenül leszarom a játékipart, ha nem lenne se érne nagy veszteség. másrészt mert én évek óta nem vettem játékot. lévén, h nem igazán játszom. illetve azért igen. általában ua. időközönként végigtolom a hl sorozatot meg a gta-akat, meg a maffiát. idén a gta4 dlc-t megveszem. a négyet talán fél éve kaptam meg cimborámtól (még nem értem a végére), drága volt, mert vga-t kellett újítanom hozzá. (megunta, odaadta). valószínű még a maffia kettőt megveszem idén.
    meg gondolkom xboxban, olyanok miatt: Red Dead Redemption, l.a noir, alan wake. szerintem jövőre beruházok, aztán ezzel a 3 címmel elleszek évekig.
    de ha azt mondanák, holnaptól nem játszhatom többet, nem érintene érzékenyen a dolog. szóval nem rezonálok a problémáitokra ollie meg néhány harcostársaddal.
    inkább azt mondd meg nekem igazság becses harcosa, ha az igényeimnek megfelel egy 720p felbontású 4 giga környéki film, 1 giga környéki sorozat, 200 mega per epizód anime, amit aztán letörlök a vinyóról a picsába, miután megnéztem, ahhoz hol jutok hozzá? (jó, sorozat van már webes is, meg applestore-os is). és amit esetleg nem innen-onnan leszedett felirattal néznék meg, na merre keresgéljek? indiai-ázsiai-európai vonal is játszik ám. még pénzem is lenne lehet rá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák