Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz Morden24 #23 üzenetére

    én mondjuk akkor lennék elégedettebb, ha értelmes formában és módon lehetne audiobuziális tartalomhoz jutni, dehát nem lehet mindenkinek acélból a gerince, h parnasszusi magasságokba felmászva hintse a pórnép elé erkölcsi intelmét.

  • #95590400

    törölt tag

    válasz Morden24 #27 üzenetére

    őszintén szólva vastagon, magasról, barnán és gőzölgően teszek a játékvásárlási szokásaidra. állíts neki otthon egy szép oltárt az arcképeddel, gyújts neki minden nap egy füstölőt, ha jól esik.
    nem a gémekről beszéltem. olvass újra, olvass jobban. egyrészt hihetetlenül leszarom a játékipart, ha nem lenne se érne nagy veszteség. másrészt mert én évek óta nem vettem játékot. lévén, h nem igazán játszom. illetve azért igen. általában ua. időközönként végigtolom a hl sorozatot meg a gta-akat, meg a maffiát. idén a gta4 dlc-t megveszem. a négyet talán fél éve kaptam meg cimborámtól (még nem értem a végére), drága volt, mert vga-t kellett újítanom hozzá. (megunta, odaadta). valószínű még a maffia kettőt megveszem idén.
    meg gondolkom xboxban, olyanok miatt: Red Dead Redemption, l.a noir, alan wake. szerintem jövőre beruházok, aztán ezzel a 3 címmel elleszek évekig.
    de ha azt mondanák, holnaptól nem játszhatom többet, nem érintene érzékenyen a dolog. szóval nem rezonálok a problémáitokra ollie meg néhány harcostársaddal.
    inkább azt mondd meg nekem igazság becses harcosa, ha az igényeimnek megfelel egy 720p felbontású 4 giga környéki film, 1 giga környéki sorozat, 200 mega per epizód anime, amit aztán letörlök a vinyóról a picsába, miután megnéztem, ahhoz hol jutok hozzá? (jó, sorozat van már webes is, meg applestore-os is). és amit esetleg nem innen-onnan leszedett felirattal néznék meg, na merre keresgéljek? indiai-ázsiai-európai vonal is játszik ám. még pénzem is lenne lehet rá.

    [ Szerkesztve ]

  • #95590400

    törölt tag

    válasz Morden24 #33 üzenetére

    inkább le kéne szoknod dolgokról.
    spec valahol fura dolog lepatkányozni néhány százezer embert. úriember ilyet nem tesz. meg szerintem egészségtelen is.
    másrészt a bezzeg én féle öntömjént sem kell mindig beletolni az ember arcába. nekem nincs illegális oprendszerem, gyk. melóra sem használok semmilyen okosított progit. az évi átlag egy gémet is meg tudom venni. és most akkor erre verjem minden postban a nyálamat, amikor lehetséges? kissé szánalmas lenne.
    harmadrészt szerintem lehet csínjábban is bánni, ezzel a szűnjön meg a warez, és azonnal kitör a világbéke még a közel-keleten is fűszerrel. külön-külön is lehetetlen. együtt meg pláne.
    negyedrészt, ha megszűnne, akkor én egy rohadt nagy légüres térbe érkeznék. sajnos. zokon venném, bár túlélném.
    ötödrészt, sokadszor írom le, felesleges arról papolni, ha a warez így, a warez úgy, amíg nem kiszolgálni akarják az igényeket, hanem megfélemlíteni az embereket, illetve egy teljesen elszart struktúrához ragaszkodnak egy gusztustalan lobbival, addig számomra a még a zombiwarezoló letöltőgépek is szimpatikusabbak maradnak.
    hatodrészt, amíg alapvető jogokat sért minden erre irányuló kísérlet, még ha teszem azt jogos is, inkább wirágozzék a warez.
    és sokadrészt, ha meglátom az aránytalanul nagyfejű avatarod a fórumon, előre tudom borítékolni az estek 90%-ban, h kb. miről szól majd a post, mielőtt akár beleolvasnék. a hwsw-n van felhasználóhoz kapcsolt ignore post funkció (igaz a fórum a béka segge alá jutott). itt csak szellemileg van. igyekszem bekapcsolva tartani. nem mindig sikerül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák