Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz ZxZ #22 üzenetére

    "..mindenáron össze akarod hasonlítani a wifi-t a mobil-szolgáltatók által használt technológiákkal"

    Tévedésben vagy. Te akarod mindenáron bebizonyítani, hogy itt mindenki hülye, hiszen miért nem fedik le WIFI-vel az egész országot. És annak ellenére, hogy elmondtam milyen műszaki akadályai vannak, dovábbra sem vagy hajlandó a száraz tényekkel foglalkozni, meg olyan utópisztikus dolgokkal mint a fizika alapszabályai, ehelyett szidod a szolgáltatókat.

    "milyen technikai akadálya lenne lefedni egy többezer négyzetkilóméteres területet például wifi-vel..?"

    Már milliót felsoroltam. Miért nem olvasod el őket?

    "..nekem egy szaros, 5e Ft-os ap-vel és egy saját készítésű erősítővel és antennával, majd 1km-es körben használható a hálóm.."

    Ezzel csak annyit értél el, hogy megsérted a hírközlési törvényt, és ezen túl szétinterferálod a szabadon elérhető spektrum egy jelentős részét, így a szomszédaid kapcsolatát is rontod, tönkreteszed. Arról nem beszélve, hogy ki tudja a házilag épített erősítőd a saját sávján túl még hová szór be. Kimérted? Úgy értem rendes műszerrel. Nem valószínű, mivel ezek az eszközök több millióba kerülnek. Neked halovány fogalmad sincs arról, hogy a WIFI-nél miért van 100mW adóteljesítmény korlát ugye?

    "..a lényeg számomra még mindig az, hogy horror áron adnak szart"

    Remélem már lehúztad a SIM kártyádat a klotyón, hiszen a WIFI-hez nincsen rá szükség.

    De beszéljünk már konkrétumokról is, mert eddig semmi nem hangzott el a részedről azt leszámítva, hogy neked ugye nincsen, de minden szar, kategórikusan.

    Ki a szolgáltatód, milyen csomagban vagy, hol tapasztaltál hibát, bejelentetted az ügyfélszolgálaton, milyen szolgáltatást érintett a hiba, mit mondott az ÜFSZ, milyen telefonod van? A fórumokon keresztül történő szidalmazáson túl vajon tettél-e bármit is, hogy jobb legyen? Merthogy ez az előfizetőn is múlik. Nincs gondolatolvasás: ha nem jelented a hibát, megoldva sem lesz.

    Ezekre válaszolj, különben az egész üres locsogás, fikázás.

    Dchard

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák