Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    válasz MaCS_70 #60 üzenetére

    "Ha be akar menni, azaz halaszthatatlan nyomozati cselekményre hivatkozik"

    Na igen, az ügyész és a nyomozati hatóság. De nem az utcán őgyelgő, unatkozó fakabát... :D

    Amúgy mikor házmester voltam, becsöngettek néha, hogy megengedem-e (!), hogy körülnézzenek a társasházban, mert keresnek egy gyanús személyt, akit a környéken láttak utoljára. Lakásokba nem kopogtak be, csak kettő lent maradt, kettő felment a 6. emeletre lifttel és gyalog lejöttek a lépcsőházban. Megköszönték a segítséget, és mentek tovább.

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  • SaGaIn

    senior tag

    válasz MaCS_70 #60 üzenetére

    És mi van ha utólag nem igazolja? vagy azt mondja hogy sejtette hogy valakit fogvatartok :D mert hangokat hallott a pincéből közben meg tévedett mert csak valaki lement a pincébe tüzetrakni :D Bemasírozik és megnézi a papát pincébe? Utólag könnyű bármit kitalálni hogy miért nézett körül...
    Utólag kitalálni mindíg könyebb hogy nálad épp miért keresgélnek akár mit is sőt ha nagyon akanak az emberek 30% ánál lehetne valamilyen kisebb szabálytalanságot találni utólag

    Ez kb olyan mint hogy az a magyar gyakorlat előbb meghallgatnak tanúként ahol nincs meg a hallgatáshoz való jogod utána meg hopp pár hónappal később gyanúsított leszel...

    Persze ez teljesen jogszerűtlen de mégis ez a gyakorlat több sajtóban látott példa is igazolja

    Hogy on is legyek nehoyg az legyen az egész megfigyelősdiből hogy egy két nem eredeti windows vagy pár album MP3 miatt éveket sóznak az emberek nyakába mint már történt ilyen a híres USA -ban (Nem mint ha az orosz testvér jobb lenne ahol egy ellenzéki politkust csak úgy szitáva lőnek egy hídon...)

    [ Szerkesztve ]

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

Új hozzászólás Aktív témák